Vamos a España

Objevte Andalusii

 • La cala del moral

A užijte si historii a krásu některých jejích měst , stejně tak její uvolněnou atmosféru a typickou gastronomii.

Ubytování v útulném a klidném apartmánu pár kilometrů od Málaga.
Výlet pro maximální skupinu čtyř osob plus hostitelů.

Se snídaní v ceně.

 

 

Itinerář

Den. 1 Vítejte__Málaga
Přivítání a návštěva centra Malagy. Prohlídka rušných historických ulic s ochutnávkou výborné andaluské kuchyně. Navštívíme slavný trh Atarazanas, který se nachází v místě, kde se ve 14.století nacházely slavné loděnice Nazarí, zde se můžete těšit z nejčerstvějších ryb, ovoce, zeleniny a mnoha dalších typických produktů. Slavná Catedral de la Encarnación byla postavena mezi XVI. a XVII. na místě velké mešity, je nazývána také La Manquita( jednoramenná ) ,protože její druhá věž nebyla nikdy dokončena. Maurská pevnost Alcazaba z 11.století byla vybudována na troskách fénického paláce muslimy ,jako součást obrany města ,pod ní se nachází Teatro Romano nebo-li Římské divadlo a nad ní se nachází hrad Gibralfaro. Picasso Museum s proslulou prací autora.
Den. 2 Málaga__Granada
Místo setkání se zlatým věkem mnohojazyčných kultur. V Granadě můžeme najít nádherný klášter San Jerónimo, první křesťanský klášter postavený v Granadě; Katedrála, jedna z vrcholných děl španělské renesance; Královská kaple, kde sídlí hrobka katolických králů Isabela a Fernando; Sephardské muzeum, které nám připomíná přítomnost židovské kultury v tak nádherném městě. A samozřejmě, soubor paláců, nádvoří a vojenských budov věčného a kouzelného Alhambry, klenotu arabského umění. Jeho stavba byla zahájena dynastií Nasrid a její název pochází ze slova "Alhamra ", což znamená "červený". Nazváno po Rudé zemi použité při začátky stavby.
Den 3 Málaga__Córdoba
Záhadná enkláva na březích řeky Guadalquivir, kde se míjely všechny druhy kultur, zanechaly zde jejich otisk a příběhy ,to vše cítíte z tohoto místa. Vychutnejte si pozůstatky římského chrámu, projděte uličky zdobené množstvím květin na stěnách; přejděte historický římský most z 1. století a vyšplhejte do věže Calahorra, která byla postavena jako obranná bula. Odpočívejte na náměstí, kde si vychutnáte víno "Fino Montilla Moriles". a dál pokračujte v návštěvě synagogy, paláce Viany, nádherného Alcazaru křesťanských králů a samozřejmě zakončete návštěvou monumentálního komplexu Mezquita, která byla původně mešita a do které v 16.století vestavěli katedrálu zasvěcenou Neposkvrněnému početí Panny Marie.
Den 4 Málaga__Tarifa
Tvoří nejjižnější bod kontinentální Evropy, a to kromě toho, že se jedná o geografickou propast mezi Atlantským oceánem a Středozemním mořem. Jeho první osada byla od dob paleolitického. Existují pozůstatky a dokumenty, že byly římskou vilou. Právě v tom okamžiku zahájili muslimové dobytí Iberského poloostrova blízkostí pouhých 14.Km k africkému kontinentu. Zde si můžeme vychutnat lahodnou kuchyni založenou na smažení a marinování různých ryb této oblasti, navštívit historický hrad "Guzman dobro" 10. století, scéna hrdinských a tragických bitev mezi muslimy a křesťany. Malebná a několikakilometrová pláž, kde uvidíte lidi v těch nejnáročnějších sportech. Farnost San Mateo v 16. Puerta de Jerez, postavená ve 13. století, kde pamětní deska připomíná staré bitvy, které říká: Estoe Fortes Imbello. "Zůstaňte v bitvě silní." Ale nejlepší na tomto jedinečném místě je mít možnost vychutnat si svěží a revitalizující energii celého okolí, ulice plné života, její světlo a lidi.
Den 5 Rozloučení.
Poslední den ukončíme snídaní a čeká Vás transport na letiště , kde se s Vámi rozloučíme.

 

Ceny

Dvoulůžkový pokoj Cena za osobu Datum
Dvě osoby 285€ 15-20 Listopad. Obsazeno
Jedna osoba 375€ 15-20 Listopad. Obsazeno

 

Map

cena zahrnuje

 • transfer z /na letiště
 • doprava a náklady spojené s dopravou
 • Snídaně
 • Ubytování
 • ....

cena nezahrnuje

 • Vstupné na památky a kulturu
 • letecká doprava
 • Jídlo
 • ....

Video

Request Info

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Testimonials

 • Skvělé zážitky a dojmy z cesty. Pohoda při courání městy a prostě bezva.

  David
 • Krásné počasí, nádherná loď, úžasné pláže a města, výborné jídlo, super průvodkyně, co si ještě přát? Snad někdy repete. Díky.

  Václav
 • Moje nejlepší dovolená v životě !

  Martina
 • Andalusie byla skvělá, super organizace, nádherné ubytování. Moc se mi to líbilo

  Pavla
 • Děkuji za skvělou plavbu plnou úžasných zážitků! Těším se na vás a doufám, že se brzy sejdem na lodi

  Jirka
 • Thanks to this experience, I learned that the more we are open to ourselves and to others, the easier it is to talk, express and share life, beyond culture and the different language. Thank you so much

   

  Luka
WhatsApp chat