Vamos a España

Autentická Ibiza a Formentera

Objevte nejkrásnější zátoky, křišťálově čistou vodu, bělostné pláže, neporušenou přírodu a to vše z paluby našeho katamaránu. Zažijte elegantní a uvolněnou Ibizu. Prostě bohémský styl života

Bohémský styl života? ANO, na Ibize! Zažijte s námi okouzlující a autentickou Ibizu , užijte si relax a uvolnění vaší mysli ve 400let staré fince s bazénem, která se nachází na 15 hektarech ovocného sadu, krásné zahradě se zeleninou a nádherné okrasné zahradě. Potom se s námi vydejte na krásným katamaránu , se skvělou španělskou kuchyní a vším luxusem ,  za středomořským rájem, ostrovem Formentera. Zažijete zde ty nejpůvabnější západy slunce, nádherné romantické zátoky, pláže s bělostným pískem a křišťálově čistou vodu… vítejte v ráji !

 

Itinerář

1. den / přílet - ubytování "Finca"
Vítáme Vás na ostrově Ibiza. Transfer z letiště , ubytování v okouzlující 400let staré fince a poté relax,uvolnění u bazénu nebo v krásné zahradě, to vše , Vás dnes čeká.
2. den / výlety "Pueblos"
Dnes objevíme okouzlující, elegantní, uvolněnou a zároveň bohémskou Ibizu .. Na naší cestě autentickou Ibizou "pueblos",zažijete oázu klidu , projdeme se historií , zastavíme se v čase na místech, které berou dech , prožijeme dobu Hippies , uvidíme nejkrásnější výhledy na zátoky a pokud čas dovolí, tak i nezapomenutelný západ slunce.
3. den / přístav - nalodění
Dnes se rozloučíme snídaní a půvabný agroturismus opustíme. Přesuneme se do přístavu San Antonio , kde nás čeká nalodění na luxusní katamarán a poté volná prohlídka města , kde zajisté musíme navštívit světově známé místo "Café del Mar" ,kde se odehrává jeden z nejkrásnějších západů slunce na ostrově Ibiza.
4. den / plavba Formentera
Dnes ráno po snídani , opustíme domovský přístav San Antonio a naše plavba do středomořského ráje začíná. Naše plavba bude mít zastávky v krásných zátokách ostrova Ibiza ,kde uvidíte průzračně čistou vodu, nedotčenou přírodu a krásné pláže či zátoky. V odpoledni naše plavba pokračuje k perle středomoří - ostrov Formentera .
5. den / Formentera
Dnešní den Vás přivítá ostrov Formentera , který je doslova středomořským rájem a dosud neobjeveným klenotem , který velmi připomíná karibské oblasti. Je to ostrov klidu, neporušené přírody, romantických útesů a překrásných bílých pláží s křišťálově čistým mořem. Zde prožijete dechberoucí pohledy jak na pevnině ,tak i pod vodou na to, co dokáže stvořit příroda.
6. den / plavba Ibiza - přistav
Dnes opustíme ostrov Formentera a naše plavba se bude směrovat k městu Ibiza. V hlavním městě Ibizy navštívíme starobylou čtvrť "Dalt Vila" , která je zapsána v UNESCO. Dalt Vila je opevněna kamennými hradbami , jejíž součástí je 7 obranných věží a jejich vznik se datuje k 16.století. Neopomenutelná je taktéž katedrála Santa Maria de La Nieves, kterou navštívíme. Procházka městem s mnoha obchody ,bary, kavárnami a nádherným přístavem , bude příjemným zakončením dne v tomto pulzujícím městě. Poté se naše plavba nasměruje k domovskému přístavu San Antonio, kde nás čeká poslední noc.
7. den / vylodění - odlet
Dnešní poslední den se rozloučíme snídaní a poté nás čeká transport na letiště a rozloučení s přáním příjemného letu k Vašim domovům.

 

Map

 

Cena

Price Data
Na Osobu 840€ Duben / Květen

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování luxusní finca se snídaní
 • 4x ubytování luxusní catamarán s plnou penzí
 • Transfer z letiště k ubytování "finca"
 • Výlet autentickou Ibizou s průvodcem
 • Transfer na katamarán
 • transfer na letiště
 • ....

Cena nezahrnuje

 • leteckou přepravu

Video


Request Info

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Testimonials

 • Skvělé zážitky a dojmy z cesty. Pohoda při courání městy a prostě bezva.

  David
 • Krásné počasí, nádherná loď, úžasné pláže a města, výborné jídlo, super průvodkyně, co si ještě přát? Snad někdy repete. Díky.

  Václav
 • Moje nejlepší dovolená v životě !

  Martina
 • Andalusie byla skvělá, super organizace, nádherné ubytování. Moc se mi to líbilo

  Pavla
 • Děkuji za skvělou plavbu plnou úžasných zážitků! Těším se na vás a doufám, že se brzy sejdem na lodi

  Jirka
 • Thanks to this experience, I learned that the more we are open to ourselves and to others, the easier it is to talk, express and share life, beyond culture and the different language. Thank you so much

   

  Luka
WhatsApp chat