Vamos a España

Azurit: Super Cena

Zažijte plavbu na luxusním katamaránu Lagoon 42 z magického ostrova Ibiza, rájem středomoří Formenteru, Alteu,Cartagenu,Tabarcu až Almerimar, za neuvěřitelnou cenu!

Lagoon 42 je vynikající volbou pro pronájem katamaránu. Je to opravdu prostorná a rychlá loď a je snadno manévrovatelná .Na jeho palubě se budete cítit bezpečně.
Jeho dvě kajuty a jedno apartmá, velké solárium a vnitřní prostor je ideální pro vaši dovolenou. Obývací pokoj, do kterého se vstupuje skrz posuvné dveře, splňuje veškeré pohodlí a komfort. Díky všem oknům, které ho obklopují, je světlý a vzdušný.

Tento katamarán má motorový člun pro vaše výlety na pláž. Je vybaven paddlesurfem ,vybavením pro šnorchlování a velkým soláriem, kde si můžete vychutnat slunce po celý den včetně romantického západu slunce.
Stručně řečeno, budete si myslet, že ​​jste v domě na vodě.
Naše nabídka plachetnic a katamaránů a všestrannost našich lodí, nás řadí mezi nejlepší nabídku na pronájem lodí na Baleárských ostrovech.

 

Itinerář

Ibiza
Ostrov středozemního moře, který Vás dozajista okouzlí svou atmosférou, nedotčenou přírodou, krásnými plážemi, zátokami, mořem s průzračnou vodou, ale také památkami z dob minulých.
Formentera
je doslova středomořským rájem, který velmi připomíná karibské oblasti, je to ostrov klidu, neporušené přírody, romantických útesů a překrásných bílých pláží s křišťálově čistou vodou.
Altea
Má půvabný přístav, promenádu lemující palmami a především "staré město", ke kterému se dostaneme úzkými uličkami s bílými malými domky zdobené květinami , vše je jako z pohádky , krásné romantické vyhlídky na středozemní moře , náměstí s kostelem La Mare de Déu del Consol s typickou modrou kopulí ,obloženou keramikou.
Tabarca
Nejmenší obydlený ostrov Španělska, který je proslulý svou mořskou rezervací, podmanivou architekturou, půvabnými přírodními scenériemi. Je rájem potápěčů a šnorchlařů pro svoji bohatou podmořskou faunu.
Cartagena
Krásný přístav s pobřežní promenádou, která nás zavede do "starého města" . Je to město s dlouho a bohatou historií . Určitě nesmíme zapomenout navštívit římské divadlo staré přes 2000let nebo hrad Castillo de la Concepcion,ze kterého jsou nádherné výhledy na celé město.
Cabo de Gata
Je vyhlášený přírodní park s rybářskými vesničkami, jedinečnými zátokami, nejmalebnějšími plážemi a útesy, které můžete vidět pouze z moře na naší plavbě.
Almerimar
Je to malý klenot ve velkém pokladu Andalusie. Tento přístav má své kouzlo, atmosféru.. Nabízí slunečné dny po celý rok a skvělou místní kuchyni.
Málaga
Doprava do Malagy

 

CENA

Cena Data
katamarán 3900.€ 07/10———-14/10
Cesta z Almerimar (Elejido) do Málagy je za cenu 10-15€ . Není zahrnuta v ceně.

 

cena zahrnuje

 • ubytování ve dvoulůžkové kajutě
 • služby kapitána , veškeré poplatky (gasolina,přístavy), povlečení,ručníky ,záv.úklid
 • padllesurf , výbavy na šnorchlování
 • ...

cena nezahrnuje

 • leteckou přepravu
 • transfer z/na letiště
 • ...

 

Map

 

Request Info

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Testimonials

 • Skvělé zážitky a dojmy z cesty. Pohoda při courání městy a prostě bezva.

  David
 • Krásné počasí, nádherná loď, úžasné pláže a města, výborné jídlo, super průvodkyně, co si ještě přát? Snad někdy repete. Díky.

  Václav
 • Moje nejlepší dovolená v životě !

  Martina
 • Andalusie byla skvělá, super organizace, nádherné ubytování. Moc se mi to líbilo

  Pavla
 • Děkuji za skvělou plavbu plnou úžasných zážitků! Těším se na vás a doufám, že se brzy sejdem na lodi

  Jirka
 • Thanks to this experience, I learned that the more we are open to ourselves and to others, the easier it is to talk, express and share life, beyond culture and the different language. Thank you so much

   

  Luka
WhatsApp chat